Tufetto eğlencedir…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HİKAYEMİZ

Lego ile oynamaktan vazgeçemeyen bir mühendis (Cevdet Anıl Biçer) ve çocukluğunda çamurdan oyuncak mobilya yapan bir mimar (Ezgi Akarsu) eski iki dostun fikri Tufetto markasını yarattı.

Amacı yalın, çevreye duyarlı, ihtiyaçları karşılayan, şık ve uzun ömürlü ürünler tasarlamak ve üretmek olan Tufetto; Şubat 2018’de Ezgi Akarsu tarafından devir alınmış ve yürütülmektedir.

Tufetto üretim süreci ile ilgili ayrıntılar için lütfen tıklayın.

HAKKIMIZDA

Tufetto tek malzeme ve çok çeşitli tasarım seçenekleri ile hayatınıza kolaylık ve rahatlık sağlayacak şık çözümler yaratmak için çalışmaktadır. Sürdürülebilir yaşam ilkesini benimseyen Tufetto, çevreye duyarlı olduğu için bütün mobilyaları FSC sertifikalı hammaddeden üretmektedir.

Tüm ürünlerimizin yapımında kullanılan ve tek malzeme olan Huş Plywood; sağlamlığı, çevreci ve dekoratif bir malzeme olması nedeniyle tercih edilmiştir. Ürünler Tufetto tarafından geliştirilen Click-Clap kilitleme sistemi ile birleştirilmektedir. Bu sistem sayesinde ürünler vida, çivi, menteşe, tutkal gibi herhangi bir malzemeye gerek olmadan monte edilebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SİZE ÖZEL TUFETTO’LAR

Aradığınız ürünü hiçbir yerde bulamadınız mı? Gelin biz yapalım.

Proje Hizmeti

Tufetto, her türlü mekâna uygun iç mimari proje çalışmaları gerçekleştirmektedir. Talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Özel Ürün Tasarımı

Tufetto, ihtiyacınıza özel, aynı malzeme ve teknik kullanımı ile her türlü ürün tasarımı ve üretimini gerçekleştirebilir. Bu tarz talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Öneriniz mi var?

Tufetto fikirlere değer verir. Her türlü fikir ve önerilerinizi, verdiğimiz hizmeti iyileştirmek için fırsat olarak görmekteyiz. Önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bizimle çalışmak ister misiniz?