Arama
Filters

Hakkımızda

TUFETTO MANİFESTO

Tufetto tüm detayları ile yapılan tasarımın dünyanın her yerinde aynı standartta kolayca üretilebilme hikâyesidir.

2 arkadaşın kurduğu Tufetto ismi; İngilizce’de tabure anlamına gelen ‘tuffet’ ile Pinokyo’nun yapımcısı Gepetto sözcüklerinden türetilmiş ve İtalyanca ’da batağan kuşu anlamına gelmektedir.

Tufetto, çevreye duyarlı olarak insanların yaşam kalitesini iyileştirmeyi hedefler.

Çevre dostudur ve sürdürülebilir yaşamı destekler, doğal ve sertifikalı malzemeler kullanır, geri dönüşüme önem verir. Ürünlerinde bağlantı elemanı kullanmaması ve geçme sistem tasarımlar bu konuyu destekler.

Tufetto eğlencedir, insanlara da neşe dağıtmak ister, ürünleri kendin yap yöntemi ile kullanıcılar eğlenceli bir aile aktivitesi olarak monte ederler. Eğlenirken öğrenmeye teşvik eder.

Tufetto her insanın özgün olduğunun farkındadır, kişiselleşebilen ürünler tasarlar. Bu ürünlerde tüm detayları düşünür ve kullanıcıların Tufetto desteği ile tasarlanmış son ürünün sahibi olmalarını ister.

Tufetto geleceğin ürünlerini tasarlamak için heyecanlı, dijitalleşme ile birlikte paylaşımın ve yerelleşmenin artacağı bir gelecek modeli hayal ediyor.

HAKKIMIZDA

Tufetto Mobilya San Tic AŞ yerel üretim yapan kadın girişimidir.

Tufetto üretim, tasarım ve çevresel faktörleri bir bütün olarak tasarlar, hızlı değişen kullanıcı ihtiyaçlarına sürdürülebilir çözümler sunar.

Tufetto üretim süreci ile ilgili ayrıntılar için lütfen tıklayın.

SİZE ÖZEL TUFETTO’LAR

Aradığınız ürünü hiçbir yerde bulamadınız mı? Gelin biz yapalım.

Proje Hizmeti

Tufetto, her türlü mekâna uygun iç mimari proje çalışmaları gerçekleştirmektedir. Talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Özel Ürün Tasarımı

Tufetto, ihtiyacınıza özel, aynı malzeme ve teknik kullanımı ile her türlü ürün tasarımı ve üretimini gerçekleştirebilir. Bu tarz talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Öneriniz mi var?

Tufetto fikirlere değer verir. Her türlü fikir ve önerilerinizi, verdiğimiz hizmeti iyileştirmek için fırsat olarak görmekteyiz. Önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Bizimle çalışmak ister misiniz?

Bizimle İletişime Geçin