Search
Filters

About Us

TUFETTO MANİFESTO

Tufetto tüm detayları ile yapılan tasarımın dünyanın her yerinde aynı standartta kolayca üretilebilme hikâyesidir.

2 arkadaşın kurduğu Tufetto ismi; İngilizce’de tabure anlamına gelen ‘tuffet’ ile Pinokyo’nun yapımcısı Gepetto sözcüklerinden türetilmiş ve İtalyanca ’da batağan kuşu anlamına gelmektedir.

Tufetto, çevreye duyarlı olarak insanların yaşam kalitesini iyileştirmeyi hedefler.

Çevre dostudur ve sürdürülebilir yaşamı destekler, doğal ve sertifikalı malzemeler kullanır, geri dönüşüme önem verir. Ürünlerinde bağlantı elemanı kullanmaması ve geçme sistem tasarımlar bu konuyu destekler.

Tufetto eğlencedir, insanlara da neşe dağıtmak ister, ürünleri kendin yap yöntemi ile kullanıcılar eğlenceli bir aile aktivitesi olarak monte ederler. Eğlenirken öğrenmeye teşvik eder.

Tufetto her insanın özgün olduğunun farkındadır, kişiselleşebilen ürünler tasarlar. Bu ürünlerde tüm detayları düşünür ve kullanıcıların Tufetto desteği ile tasarlanmış son ürünün sahibi olmalarını ister.

Tufetto geleceğin ürünlerini tasarlamak için heyecanlı, dijitalleşme ile birlikte paylaşımın ve yerelleşmenin artacağı bir gelecek modeli hayal ediyor.

HAKKIMIZDA

Tufetto Mobilya San Tic AŞ yerel üretim yapan kadın girişimidir.

Tufetto üretim, tasarım ve çevresel faktörleri bir bütün olarak tasarlar, hızlı değişen kullanıcı ihtiyaçlarına sürdürülebilir çözümler sunar.

Tufetto üretim süreci ile ilgili ayrıntılar için lütfen tıklayın.

SPECIAL TUFETTO FOR YOU

Didn't you find the product you were looking for anywhere? Let's do it.

Project Service

Tufetto carries out interior architecture projects suitable for all kinds of spaces. Please contact us for your enquiries.

Special Product Design

Tufetto can perform all kinds of product design with same material and production technique. Please contact us for such requests.

Do you have and suggestion?

Tufetto values ideas. We see all your ideas and suggestions as opportunities to improve our service. Please contact us for your suggestions.


Do you want to work with us?

Contact Us